U ponedjeljak 25.04. naš vrtić posjetilo je kazalište Bumerang sa predstavom:” Kako je miš tražio kućicu”.

To je prekrasna lutkarska predstava u kojoj pratimo malog miša u njegovoj potrazi za kućicom.
Mali miš u potrazi sreće razne šumske životinje ( sovu, vjevericu, ježa ) i pita ih može li živjeti s njima jer ide zima a on još nema kućice. Međutim miš nema sreće, nitko ga ne želi primiti u svoju kuću. Na kraju mišiću stari jež kaže da postoji jedna prazna kućica s druge strane rijeke. Miš se ohrabri i prijeđe rijeku. Uz pomoć djece pronađe kućicu ali ne samo kućicu već i prijateljicu mišicu koja je također tražila kućicu. Kako  mali miš nije bio škrt odlučio je podijeliti svoju kućicu sa mišicom.
Tako su miš i mišica živjeli sretno zajedno.
Hvala kazalištu Bumerang na suradnji.
Slika sa predstave