Savez društava „Naša djeca „ Hrvatske i koordinacijski odbor Općine Tisno – prijatelj djece vas pozivaju da se s djecom, odgajateljica/učiteljima uključite u Javno natjecanje u stvaralaštvu koje Savez društava „Naša djeca“ pokreće povodom svojeg 70. rođendana.

Javno natjecanje u stvaralaštvu je otvoreno za sve generacije i već su ga podržali naši vodeći umjetnici koji su osigurali nagrade za najuspješnije radove u svim dobnim kategorijama.

Potaknite svoju djecu, odgajatelje, učitelje, roditelje, bake i djedove u svojoj školskoj zajednici na sudjelovanje!

Sve informacije o prijavi, kategorijama i vrstama radova možete pronaći na stranicama internetskim stranicama savez-dnd.hr. (https://savez-dnd.hr/natjecanje/?fbclid=IwAR18f3buXbA85K7xlLN6Ep7STvlMSKeM1O3U-owSOKm2ArfxjaZ41A1MG2Q )

Bilo bi nam drago da se uključite i sudjelujete u ovom slavlju kreativnosti i stvaralaštva. Za sva pitanja slobodno pišite na 70@savez-dnd.hr .

Veselimo se vašem sudjelovanju. Mašti na volju i neka stvaranje počne!

P.S. Javno natjecanje je otvoreno od 5. listopada do 30. studenoga 2020. godine .