Poštovani roditelji u nastavku donosimo jelovnik Dječjeg vrtića Spužvica za period od 19. travnja do 23. travnja.

CJELODNEVNI BORAVAK

Od 19.04.2021 – 23.04.2021

 PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAK
Zajutrak    ZOBENE ILI ČOKOLADNE PAHULJICE   MLIJEKO             CRNI KRUH SA SJEMENKAMA I POLUBIJELI KRUH,  PILEĆI NAREZAK I SIR   ČAJ    KRUH FRANCUZ NAMAZ LINO LADA    MLIJEKO      RAŽENI I RUSTIKA KRUH ABC NAMAZ ZDENKA SIR   ČAJ  MIJEŠANI KRUH MASLAC I MARMELADA     KAKAO
Voćni doručakJABUKA/ NARANČA  KIWI/ KRUŠKA  BANANA/ JABUKA  KRUŠKA  / NARANČA    MIJEŠANO VOĆE
Ručak  PILEĆI RAGU DINSTANA MRKVA I PALENTA  JUNEĆE VARIVO SA MLADIM KUPUSOM KRUH SALATA CIKLA  JUHA OD KORJENASTOG POVRĆA   SPAGHETTI BOLOGNESE  BISTRA JUHA   SVINJSKI ŠNICELI NA PARIŠKI ĐUVEĐ RIŽA  RIBLJI SLOŽENAC   ZELENA SALATA I RAJČICA
Užina  KREKERI I SIRNI NAMAZ  GRIZ SA PRELJEVOM OD ŠUMSKOG VOĆA  KAKO KOCKE    PUŽIĆI SA SIROM I ŠUNKOM    PITA OD JOGURTA

POLUDNEVNI BORAVAK 5,5 sati

Od 19.04.2021 do 23.04.2021.

 PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAK
Doručak    ZOBENE ILI ČOKOLADNE PAHULJICE   MLIJEKO             CRNI KRUH SA SJEMENKAMA I POLUBIJELI KRUH,  PILEĆI NAREZAK I SIR   ČAJ    KRUH FRANCUZ NAMAZ LINO LADA    MLIJEKO      RAŽENI I RUSTIKA KRUH ABC NAMAZ ZDENKA SIR   ČAJ  MIJEŠANI KRUH MASLAC I MARMELADA     KAKAO
Voćni doručakJABUKA/ NARANČA  KIWI/ KRUŠKA  BANANA/ JABUKA  KRUŠKA  / NARANČA    MIJEŠANO VOĆE
Užina  KREKERI I SIRNI NAMAZ  GRIZ SA PRELJEVOM OD ŠUMSKOG VOĆA  KAKO KOCKE    PUŽIĆI SA SIROM I ŠUNKOM    PITA OD JOGURTA

Vrtić zadržava pravo izmjene jelovnika u skladu s dostupnosti svježih namirnica  dobavljača.

Ravnateljica: P. Kranjac.